Edukačná obojstranná hračka zajačika Čudovačika

  • Cena 4,90 €  OBJEDNAŤ
    Získate obojstrannú hračku zajačika Čudovačika teraz ako DARČEK k objednávke oboch publikácií!


EDUKAČNÁ OBOJSTRANNÁ HRAČKA ZAJAČIKA ČUDOVAČIKA – slúži ako pomôcka na podporu rozvoja emocionálnej inteligencie u detí.

Ako s edukačnou hračkou pracovať?
V rannom veku ešte deti nedokážu rozpoznať a pomenovať svoje emócie a práve prostredníctvom príbehov so zajačikom Čudovačikom majú možnosť naučiť sa vysvetliť, čo cítia, prežívajú, ako aj oboznámiť sa s príčinami a následkami konania. Dieťa môže počas čítania zhodnotiť zajkove správanie a emóciu, ktorú pri tom pociťuje pomocou obojstrannej edukačnej hračky. Jedna strana stvárňuje zajačikovu emóciu hnev často sprevádzanú vzdorovitým správaním. Strana s úsmevom znázorňuje emóciu radosť. V príbehoch sa dieťa stretáva s ďalšími emóciami ako sú smútok, strach, prekvapenie či nechuť, ktoré výrazne ovplyvňujú naše správanie. V predškolskom veku si dieťa rozvíja sociálne a intelektové emócie ako súcit a empatia. Rozvoj EQ inteligencie prispieva k budovaniu radostného a úspešného života. S edukačnou hračkou je možné pracovať pri oboch publikáciách. Publikácie ÚSMEV NA DOBRÚ NOC a PALETA ŽIVOTA ZAJAČIKA ČUDOVAČIKA získali literárne uznanie  udelené OZ Benedikt „Zlaté pero Ladislava Ťažkého za originálnu tvorbu vo výchovno-vzdelávacej oblasti pre deti a rodičov“.

OBJEDNAŤ HRAČKU

? Kúpou oboch publikácii získavate DARČEK – edukačnú obojstrannú hračku zajačika na podporu rozvoja EQ u detí (do vypredania zásob).
? Kúpou 4 ks kníh získavate poštovné zdarma.
? Pri objednávke 10 ks kníh môžete využiť 10% zľavu.
? BONUSOM ku knihám sú pracovné listy na rozvoj grafomotoriky a podporu environmentálnej výchovy.

Foto by Petra Oboňová


Informácie o produkte

Veľkosť: 26 cm
Materiál: 100% bavlna, antialergické duté vlákno so striebrom.  Cena hračky: 4,90 €    OBJEDNAŤ HRAČKU